O firmieSprawdź nas :

https://www.big.pl/certyfikat-fwf?nip=7681611500
https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/3ZJEE7BS
www.firmagodnazaufania.pl/show,47570

Firma QUBACER została założona w czerwcu 2011 roku. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Drzewica ( 20 km od Końskie ).
Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem płytek ceramicznych firm należących do GRUPY KOŃSKIE :
CERAMIKA KOŃSKIE , CERAMIKA COLOR , STARGRES .
Posiadamy bogate stany magazynowe , co pozwala nam szybko realizować zamówienia .
W przypadku ewentualnego braku któregoś z produktów bliskość fabryk pozwala na szybkie uzupełnienie stanu .

Od początku działalności firmy prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Do współpracy podchodzimy profesjonalnie z należytą starannością.
Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA Firma prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów oraz posiadamy certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo,
a także jesteśmy laureatem certyfikatu Firma Godna Zaufania.

Naszym celem jest Twoja satysfakcja.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie RODO :
1. Administratorem danych osobowych naszych klientów jest „QUBACER PIOTR PIELAS ., 26-340 DĄBRÓWKA 9 A
2. Kontakt w sprawach RODO : info@qubacer.pl
3. Dane osobowe będą przetwarzane do celów kontaktowych i realizacji transakcji, jako działań uprawnionych lub niezbędnych do realizacji umów.
4. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu upływu terminu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających ze stosunków prawnych lub do ustania celów analitycznych i statystycznych.
5. W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód na przetwarzanie danych osobowych, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.
6. Przysługują Państwu: prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych.
7. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące Administratorowi usługi doradcze, konsultacyjne, audytowe, szkoleniowe, organizacyjne, pomoc prawną, podatkową, rachunkową,
wsparcie IT, bankowe oraz kontrahenci uczestniczący w realizacji umów, podmioty prowadzące działalność pocztową lub kurierską oraz organy uprawnione do otrzymania Pani/Pana danych na podstawie przepisów prawa.
9.Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
10.Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
^ Powrót do góry